O firmie

Zaufany partner w eksporcie części

KEJ Parts jest specjalistą w zakresie eksportu samochodowych części zamiennych oraz akcesoriów. Oferuje kompleksową obsługę wspieraną przez profesjonalny zespół doradców, który stanowi równocześnie fundament działalności marki. Firma działa na rynku od 2008 roku; od tej pory  nieustannie powiększa swój asortyment oraz zasięg działania, a wykwalifikowana kadra z powodzeniem eksportuje artykuły motoryzacyjne do krajów na całym świecie.

Klucz do sukcesu

Branża Automotive jest prężnie rozwijającym się sektorem gospodarki, a uzyskanie przewagi konkurencyjnej możliwe jest dzięki posiadaniu zespołu najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiedzią KEJ Parts na wymagania rynku jest nieustanny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

Nasz priorytet

Naszym priorytetem jest pełne wykorzystanie posiadanego doświadczenia oraz ciągłe zwiększanie kompetencji pracowników, w celu zapewniania Klientom jak najlepszych rozwiązań.

Nasze wartości

  • profesjonalizm - doświadczony personel oraz specjalistyczna wiedza gwarantują najwyższą jakość obsługi klienta oraz wspomagają kompleksowe działania eksportowe,
  • partnerstwo - podstawą naszego działania są relacje z partnerami handlowymi, oparte na wzajemnym zaufaniu oraz zaangażowaniu w osiąganie obopólnych korzyści,
  • rozwój - w swoim działaniu stawiamy na innowacyjność i kreatywność, do każdego Klienta podchodzimy indywidulanie, oferując nowoczesne i korzystne rozwiązania biznesowe.

Nasze certyfikaty

Stały rozwój oferty

Oferta handlowa KEJ Parts to pełna gama części samochodowych, wsparta nowoczesnym katalogiem oraz doborem części po numerze VIN. Nasi partnerzy handlowi to najbardziej rozpoznawalne na rodzimym rynku marki, dające gwarancję wysokiej jakości produktów. Firma od lat rozwija również własne linie produktowe.

Jako doświadczony eksporter części, bezustannie poszerzamy nasz asortyment oraz wdrażamy unikalne na rynku referencje, dzięki czemu błyskawicznie reagujemy na zmieniające się potrzeby Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Napisz, czego potrzebuje Twoja firma, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Zespół KEJ Parts.